SEMINARIUM HANDLINGOWE

Zapisy dla członków oddziału Toruń do 20.08.2019, po tym terminie także dla członków innych oddziałów.
Udział w kursie bezpłatny. Zapisy na maila: torun@zkwp.pl, w tytule proszę wpisać "seminarium handlingowe", w treści podać, który dzień Państwo wybierają.
ZKwP Oddział Toruń ma zaszczyt zaprosić wszystkich pasjonatów retrieverów na wyjątkowy weekend Work & Show.
24.08.2019 (sobota) odbędą się
WORKING TESTY zawody na sztucznym aporcie dummy wg reg FCI wszystkie 4 klasy: elementary (E), novice (L), intermediate (M), open (S).
25.08 2019 odbywa się Krajowa Wystawa Psów Rasowych.
Przez te dwa dni retrievery sędziowane będą przez specjalistów w dziedzinie zarówno pracy oraz eksterieru, hodowców z Włoch: Beppe Masia oraz Cinzia Masetti Fedi Sgorbati.
Dodatkowo w sobotę od godziny 17 – 19 odbędzie się
wykład w formie otwartej dyskusji na temat rasy labrador retriever z angielską prelegentką Lynda Heron - założycielką hod. Brigburn, powstałej w 1981 roku.
Szczegółowe informacje oraz godzinowy plan pojawi się na wydarzeniu promującym imprezę dostępne TUTAJ >


SKŁADKA CZŁONKOWSKA 2019

Prosimy o opłacenie składki członkowskiej za 2019 rok w kwocie 70 zł. Opłaty można dokonać w kasie oddziału lub na konto: 44 2030 0045 1110 0000 0407 5350

KOMUNIKAT ZG ZKwP
w sprawie
zakazu cięcia uszu i ogonów u psów - WIĘCEJ >

Związek Kynologiczny w Polsce jako jedyna organizacja w Polsce zrzeszona jest w Międzynarodowej Federacji Kynologicznej FCI (Federation Cynologique Internationale). Tylko psy zarejestrowane w ZKwP mają prawo udziału w wystawach organizowanych pod patronatem FCI.
Szczenięta nabyte z dokumentacją innych organizacji lub stowarzyszeń nie mogą być rejestrowane w ZKwP, uzyskiwać tytułów oraz uprawnień hodowlanych.

                                                                                              Zarząd Oddziału

Uwaga hodowcy !
Zgodnie z "Regulaminem hodowli psów rasowych" oraz postanowieniem OKH hodowcy są zobowiązani udostępnić w czasie przeglądu miotu szczenięta oraz matkę tych szczeniąt do kontroli.
Metryki dla szczeniąt będą wydawane przez Biuro Oddziału w czasie
do 2 tygodni od dnia przeglądu miotu.


 

Wystawy - Dog Shows 2019